Аналіз регуляторного впливу проекту нового регуляторного акту - рішення Ланнівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків з 2020 року»

Дата: 23.04.2019 09:33

Аналіз регуляторного впливу проекту нового регуляторного акту -

рішення Ланнівської сільської  ради

«Про встановлення  ставок та пільг

із сплати місцевих податків з 2020 року»

Відповідно до статті 8 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 зі змінами, розроблено аналіз регуляторного впливу проекту нового регуляторного акту.

Назва регуляторного акта – рішення Ланнівської сільської  ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків  з 2020 року».

Регуляторний орган – Ланнівська сільська  рада.

Розробник документа – Відділ бухгалтерського обліку та звітності, юридичний відділ, земельний сектор та постійна депутатська комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном.

Відповідальна особа – голова сільської  ради.

Контактний телефон – 99-3-31

Повний текст аналізу див ТУТ