Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Дата: 23.04.2019 09:23

про оприлюднення проекту регуляторного акту -

рішення сесії Ланнівської сільської  ради

Карлівського району Полтавської області

«Про встановлення ставок та пільг

із сплати місцевих податків з 2020 року»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, оприлюднюється проект регуляторного акту рішення сесії Ланнівської сільської ради Карлівського району Полтавської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків з 2020 року».

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативно-правових актів України.

З текстом проекту нормативно-правового акту з питань оподаткування місцевими податками та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Ланнівської сільської ради – https://lannivska-gromada.gov.ua./ в розділі «Регуляторна політика», або у приміщенні сільської  ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу в письмовій формі (з 26 квітня до 27 травня 2019 року) на адресу Ланнівської сільської ради: 39541, вулиця Миру, 9, с-ще Ланна Карлівського району Полтавської області.