Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Повідомлення про зміну тарифів на послуги комунальних підприємств

Дата: 23.04.2019 16:46

про зміну тарифів на послуги комунальних підприємств

Ланнівської сільської ради з централізованого постачання

холодної води та водовідведення

Відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку доведення до споживачів інформації про зміну цін/тарифів та з метою приведення тарифів на послуги комунальних підприємств Ланнівської сільської ради з централізованого постачання холодної води та водовідведення до економічно обґрунтованого рівня, що є необхідним заходом для належного функціонування цих підприємств, здійснення ними розрахунків за електроенергію, оплати праці, податків та забезпечення споживачів послугами з постачання питної води і водовідведення, повідомляємо про зміну тарифів на послуги комунальних підприємств Ланнівської сільської ради з централізованого постачання холодної води та водовідведення.

З детальною інформацією щодо розрахунку вартості послуг з  централізованого водопостачання та водовідведення для населення та інших споживачів по Ланнівському ГСКП та розрахунку вартості послуг з централізованого водопостачання для населення та інших споживачів по ГСКП «Нижньоланнівське» можна ознайомитись на офіційному сайті Ланнівської сільської ради - https://lannivska-gromada.gov.ua./ в розділі «Комунальні підприємства», а також за юридичними адресами комунальних підприємств:

с-ще. Ланна, вул.Заводська, 2, кв.7 - Ланнівське ГСКП;

с. Нижня Лання, вул.Миру, 6 - ГСКП «Нижньоланнівське».

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення даного повідомлення (з 24 квітня до 08 травня 2019 року) на адреси комунальних підприємств.