Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Про скликання позачергової 18 сесії Ланнівської сільської ради сьомого скликання 16.04.2019 р.

Дата: 08.04.2019 16:09

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08 квітня 2019 року                                                                   № 06/02-05

Про скликання

позачергової 18 сесії Ланнівської

сільської ради сьомого скликання

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

І.  Скликати вісімнадцяту   сесію Ланнівської сільської ради сьомого скликання 16 квітня 2019  року о 13:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за І квартал 2019 року.

2. Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

3. Про винесення змін і доповнень до сільських програм.

4. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

5. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ланнівської сільської ради на 2019 рік.

6. Про оприлюднення проекту рішення про встановлення Ланнівською сільською радою місцевих податків з 2020 року.

7. Про оприлюднення проекту Правил благоустрою території населених пунктів Ланнівської сільської ради.

8. Про оприлюднення проекту рішення щодо встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення для комунальних підприємств Ланнівської сільської ради.

9. Про затвердження оцінки та умов оренди майна комунальної власності для розміщення стоматологічного кабінету по вулиці миру, 13, у с. Ланна, Карлівського району Полтавської області.

10.Про передачу та затвердження акту приймання-передачі причепа ГСКП «Нижньоланнівське».

11. Про оприлюднення проекту рішення щодо порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

12. Про затвердження ескізного проекту тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

13. Про затвердження переліку базової мережі закладів культури місцевого рівня.

14. Про виключення Кумівської СБФ з мережі закладів культури.

15. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини по вул. Миру на ділянці від буд. № 18 до буд. № 32 в с-щі Ланна Карлівського району Полтавської області».

16. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт вулиці Шевченка в селищі Ланна Карлівського району Полтавської області».

17. Про затвердження актів обстеження технічного стану водогонів по вулиці Набережна, Київська, за адресою с. Куми Карлівського району , Полтавської області.

18. Про затвердження актів обстеження технічного стану водогону по вулиці Степова, за адресою с. Куми Карлівського району , Полтавської області.

19. Про затвердження розпоряджень у міжсесійний період.

20. Про уточнення поштової адреси за заявою громадян.

21. Розгляд заяв з питань земельних відносин.