Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Оголошення щодо благоустрою

Дата: 26.03.2019 15:05

ШАНОВНА ГРОМАДО!

З метою забезпечення на території населених пунктів Ланнівської сільської ради чистоти та порядку, покращення благоустрою та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, а також здійснення належної підготовки до Великодня, закликаємо всіх взяти активну участь у проведенні щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та озелененні рідного краю.

У період з 27 березня по 27 квітня 2019 року просимо мешканців Ланнівської сільської ради, приватних підприємців, а також керівників та працівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності прибрати від сміття, бур’янів та стихійних звалищ побутових відходів території приватної власності, а також прилеглі території, якими користуєтесь.

Одночасно повідомляємо, що інспектором з благоустрою Ланнівської сільської ради буде здійснюватись контроль за виконанням заходів з благоустрою та приведення до належного стану прилеглих територій.

Рішенням виконавчого комітету

Ланнівськоїсільської ради

від 26.03.2019 року №1

щодо проведення щорічної всеукраїнської акції

«За чисте довкілля»  та  озеленення  і  благоустрій

території населених пунктів Ланнівської сільської  ради

1. Підготувати  звернення  до  населення Ланнівської сільської ради, а також підприємств, установ, організацій всіх форм власності з приводу проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та озеленення і благоустрій території населених пунктів Ланнівської сільської  ради.

До 28.03.2019

Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради.

2. Рекомендувати забезпечити благоустрій та озеленення території шляхом висаджування саджанців дерев і кущів в населених пунктах, а також створення нових об’єктів із благоустрою та озеленення території сільської ради.

До 27.04.2019

Виконавчий комітет та комунальні підприємства.

3. Рекомендувати забезпечити знесення сухостійних та аварійних дерев. Організувати обрізку дерев для боротьби із фіто захворюваннями та для забезпечення норм видимості на вулично-дорожній мережі.

До 27.04.2019

Виконавчий комітет; комунальні підприємства; підприємства, установи, організації всіх форм власності та мешканці Ланнівської сільської ради

4. Забезпечити приведення до належного естетичного та санітарного стану територій дитячих і спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

До 27.04.2019

Виконавчий комітет; комунальні підприємства та мешканці Ланнівської сільської ради.

5. Забезпечити впорядкування територій меморіальних комплексів, пам’ятників, пам’ятних знаків, кладовищ, місць масових поховань та об’єктів культурної спадщини.

До 27.04.2019

6.  Забезпечити приведення до належного естетичного та санітарного стану прилеглих територій до підприємств, установ організацій та домоволодінь приватної забудови. Ужити заходів із ліквідації бур’янів, сміття та стихійних звалищ побутових відходів.

До 27.04.2019

Підприємства, установи, організації всіх форм власності та мешканці Ланнівської сільської ради

7. Залучити волонтерів, громадськість та учнівську молодь до виконання заходів з благоустрою та озеленення населених пунктів Ланнівської сільської ради.

До 27.04.2019

Виконавчий комітет та відділ освіти, культури, молоді та спорту Ланнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.