Розпорядження про скликання 17 сесії 7 скликання ( 2-ге засідання)

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 лютого 2019 року                                                                   № 04/02-05

Про скликання другого засідання

сімнадцятої сесії Ланнівської

сільської ради сьомого скликання

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в України»,

І.  Скликати друге засідання сімнадцятої   сесії Ланнівської сільської ради сьомого скликання 28 лютого 2019  року о 13:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за 2018 рік.

2. Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

3. Про винесення змін і доповнень до сільських програм.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови у міжсесійний період.

5. Про організацію цивільного захисту населення на території Ланнівської сільської ради.

6. Про затвердження Положення про Ланнівську сільську ланку ОТГ Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

7. Про розгляд заяви із питань земельних відносин.

Сільський голова                           К.О.Удовиченко