Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕХІД ПРАВА ВЛАСНОСТІ

Дата: 06.02.2019 15:17

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕХІД ПРАВА ВЛАСНОСТІ

Відповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області №3973-СГ від 04.06.2018 року «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність», рішення позачергової одинадцятої сесії Ланнівської сільської ради сьомого скликання №27 від 10.08.2018 року «Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність» та на виконання вимог ст.1481 Земельного кодексу України, повідомляємо про перехід права власності від держави до Ланнівської територіальної громади на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Карлівського району в адміністративних межах Ланнівської та Нижньоланнівської територіальних громад, що об’єднались.

Інформація щодо кадастрових номерів, місця розташування та площі земельних ділянок, згідно акта приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної власності у комунальну власність від 06.06.2018 року додається (Акт).