Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Дата: 28.03.2018 15:20

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ «ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛИЩА ЛАННА, СЕЛО КУМИ, ЛАННІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

Відповідно до ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради, повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – Генерального плану селища Ланна , село Куми Ланнівської сільської ради, Карлівського району, Полтавської області

Підстава для розроблення: Рішення п’ятої сесії сьомого скликання Ланнівської сільської ради Карлівського району, Полтавської області, від 09.02.2018 року №7 .«Про надання дозволу на розроблення генерального плану та плану зонування території (у його складі) в межах визначених на Публічній кадастровій карті Україні , населених пунктів с. Куми, с-ще Ланна».

Замовник: Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради.

Мета проекту: призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови територій Ланнівської сільської ради.  Генеральний план населеного пункту розробляється та затверджується в інтересах Ланнівської громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.