Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Рішення №15 Про внесення змін до ставок та пільг із сплати земельного податку

Дата: 20.12.2018 15:19

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шістнадцята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

18 грудня  2018 року                                                                                                       №15

Про внесення змін до ставок та

пільг із сплати земельного податку

Керуючись Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» № 2497- VІІІ від 10.07.2018 року, який набрав чинності 15.08.2018 року та  ст.273 Податкового кодексу України із внесеними змінами згідно із вище вказаним  Законом,  відповідно до яких передбачається оподаткування земельним податком лісових земель та  керуючись ст.284 Податкового кодексу України п.24 ч.1 ст.26 Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення позачергової дев'ятої сесії сьомого скликання №1 від 26.06.2018 року  «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2019 рік», а саме:

1.1. Доповнити перелік пільг для фізичних та юридичних осіб із сплати земельного податку додатку 1.1 до рішення пунктом 4 такого змісту:

«4. Група платників – підприємства, установи, організації державної форми власності, які здійснюють державне регулювання, управління та діяльність у сфері лісових відносин.

Категорія – Землі лісогосподарського призначення.

Цільове призначення – 09.01- для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг та 09.02- для іншого лісогосподарського призначення

Розмір пільги – 99,9 відсотків від суми податкового зобов’язання за рік».

1.2. У додатку 1 до рішення в позиції 09 «Землі лісогосподарського призначення» слова: «Податок справляється як складова рентної плати, що визначається податковим законодавством» - виключити.

2. У 2018 році, з дня набрання чинності  Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» № 2497- VІІІ від 10.07.2018 року, застосувати стовідсоткову пільгу із сплати земельного податку за лісові землі.

3. Дане рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті Ланнівської сільської  ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном.

Сільський голова                                                                К.О. Удовиченко