Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Рішення №1 від 26.06.2018р про ставки податків 2019р.

Дата: 02.12.2018 15:01

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ    ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

позачергова дев"ята сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

26 червня 2018   року                                                                                №  1

Про встановлення ставок та пільг

із сплати місцевих податків  на 2019 рік

Керуючись пунктом 8.3 статті 8, статтею 10, пунктів 12.3, 12.4, 12.5 статті 12 статтею 293 розділом ХІІ Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії, Ланнівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

Установити на території Ланнівської сільської ради на 2019 рік відповідно абзацу другого і третього пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України:

- ставки земельного податку згідно додатку 1.

- пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 1.1.

Установити на території Ланнівської сільської ради на 2019 рік відповідно статті 266 Податкового кодексу України:

- ставки  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 2.

- пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4  статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.1.

Установити на території Ланнівської сільської ради на 2019 рік відповідно до пункту 293.1 статті 293 Податкового кодексу України:

- ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, віднесених до І та ІІ групи платників єдиного податку згідно додатку 3.

Установити на території Ланнівської сільської ради на 2019 рік відповідно до статті 267 Податкового кодексу:

- ставку транспортного податку згідно додатку 4.

Дане рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті Ланнівської сільської ради.

Рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року.

Рішення, якими були встановлені ставки місцевих податків і пільг Ланнівської сільської ради та Нижньоланнівської сільської ради, вважати такими, що втратили чинність з 01 січня 2019 року.

Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном.

Сільський голова                                                                К.О. Удовиченко