Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Громадські слухання від 01.11.2018

Дата: 29.11.2018 11:37

громадських слухань на тему:

« Придбання комплектувального обладнання до трактора МТЗ-82 для Ланнівської ГСКП Ланнівської сільської ради»

01 листопада  2018 року

Місце проведення  приміщення Ланнівської сільської ради , час проведення 10.00 год .

Присутні:

учасники громадських слухань члени територіальної громади  в кількості 14 осіб (список реєстрацій – у додатку 1 до цього протоколу)

- 14  мешканців с-ща Ланна;

- Удовиченко К.О-  Ланнівський сільський голови .

-Слухання веде  О.Л.Сліченко заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих  органів, Виконавчого комітету Ланнівської сільської ради.

1.Обрання секретаря громадських слухань.

2.Затвердження порядку денного та регламенту слухань.

3.Доповідь про «Придбання комплектувального обладнання до трактора МТЗ-82 для Ланнівської ГСКП Ланнівської сільської ради»

СЛУХАЛИ по першому питанню : . Про обрання секретаря слухань.

ВИСТУПИВ: Удовиченко К.О., запропонував обрати секретарем слухання Михайліченко В.А, економіста з фінансової роботи Виконавчого комітету  Ланнівської сільської ради.

РЕЗУЛЬТАТ ГОЛОСУВАННЯ: одноголосно.

СЛУХАЛИ по другому питанню:  Про затвердження порядку денного та регламенту слухань.

ВИСТУПИВ:  Сліченко О.Л . запропонував  затвердити регламент роботи ураховуючи кількість доповідачів та учасників громадських слухань головуючий оголосив порядок денний та встановив такий регламент:

на вступне слово головуючого ? до 5 хв.;

на кожну з  співдоповідей ? до 10 хв.;

відповіді на запитання після доповідей усіх співдоповідачів разом ? до 10 хв.;

на інші виступи в обговоренні ? до 5 хв.;

на підбиття підсумків та закриття слухань ? до 10 хв.

За -10       проти -0     утрималось -0

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО : одноголосно

СЛУХАЛИ по третьому питанню: О.Л. Сліченко  , який доповів, що болючою проблемою в громаді є обслуговування доріг та вулиць комунальної власності в зимовий період гостро стоїть питання очищення доріг від снігових заметів та посилання їх пісчано-сольовою сумішшю, щоб жителі віддалених населених пунктів мали змогу дістатися до лікарні, залізничного вокзалу, роботи, діти до школи.

ВИСТУПИВ : Крикун Ю.І. запитав у чому полягає мета  проекту  ?

СЛУХАЛИ: О.Л Сліченко, повідомив, що  реалізація проекту дозволить підвищити якість комунальних послуг, знизити їх собівартість, півищить прибутковість підприємства, внаслідок чого зменшиться кількість звернень та скарг громадян та зросте рівень довіри населення громади до держави та влади.

СЛУХАЛИ : Гордієнко А.В яка погодилася , що  реалізація проекту дозволить постійне очищення доріг від снігу ліквідацію непередбачуваних наслідків стихійного лиха –снігопадів ,ожиледець

СЛУХАЛИ: Ланнівського сільського голову К.О Удовиченка, який  проаналізувавши, що  метою проекта є розвиток інфраструктури населених пунктів об’єднаної територіальної громади шляхом підвищення якості надання комунальних послуг за умови зменшення фінансових та трудових витрат, забезпечення ефективного функціонування комунальної сфери, створення сприятливих умов умов для життя мешканців.

Тому вважаю «Придбання комплектувального обладнання до трактора МТЗ-82 для Ланнівської ГСКП Ланнівської сільської ради»   в край необхідне.

ВИСТУПИЛИ: Крикун Ю.І. повідомив, що заперечень немає.

За -14       проти -0     утрималось -0

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО : одноголосно

ВИСТУПИЛИ:  Ланнівський сільський голова К.О. Удовиченко, який подякував всім присутнім за участь в проведенні громадських слухань .

Голова слухань                                                   О.Л.Сліченко

Секретар слухань                                               В.А. Михайліченко