Перемога в конкурсі!

Дата: 26.11.2018 16:25

23/11/2018 р. відбулося засідання Ради конкурсу територіальних громад Полтавської області! У цьому році в ньому взяли участь 24 райони Полтавщини та 5 міст обласного значення. Загалом подано 80 проектів, 49 з яких, у 2019-му, отримають співфінансування із обласного бюджету. А це - понад 25 млн. гривень!!! Особливий акцент – на екологічні проекти та розвиток туристичної сфери. Ланнівська сільська рада на конкурс подавала проект "Монтаж та впровадження розгалуженої системи відеоспостереження в населених пунктах Ланнівськоі об'єднаної територіальної громади" і знову визнана переможцем. 600 тис. грн. з обласного бюджету за дієвого сприяння депутата обласної ради Юрія Тимохи буде виділено для співфінансування на реалізацію даного проекту. Встановлення відеокамер сприятиме запобіганню правопорушень на території нашої громади.