Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Розпорядження про скликання позачергової 14 сесії 7 скликання

Дата: 13.11.2018 10:21

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 листопада 2018 року                                                             № 18/02-05

Про скликання позачергової чотирнадцятої сесії

сьомого скликання Ланнівської сільської ради

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

І.  Скликати засідання позачергової чотирнадцятої   сесії сьомого скликання Ланнівської сільської ради 15 листопада 2018  року на 14:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1.  Про затвердження проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт приміщень будинку соціальної сфери - будинок культури , розташований за адресою : вул : Миру , 12 А селища Ланна, Карлівський район Полтавська область( Коригування)

2.Про затвердження проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт даху будинку соціальної сфери - будинок культури , розташований за адресою : вул : Миру , 12 А селища Ланна, Карлівський район Полтавська область( Коригування)

3.Про затвердження проектно-кошторисної документації  по робочому проекту "Капітальний ремонт проїздної частини дорожнього покриття по  вул : Миру селища Ланна, Карлівський район Полтавська область"

4. Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської ОСТГ на 2018 рік.

5. Про внесення змін та доповнень до сільських програм.

6. Про затвердження в новій редакції установчих документів закладів освіти та культури комунальної власності Ланнівської сільської ради.

7. Про погодження кандидатури керівника закладу культури комунальної власності Ланнівської сільської ради.

8. Про внесення клопотання  передачу земельних ділянок у комунальну власність Ланнівської сільської ради.

9. Про завершення приватизації комунального майна Ланнівської сільської ради.

10. Про відміну електронного аукціону з продажу об’єкта комунальної власності – квартири номер 1 за адресою: селище Ланна,  вулиця  Сумця, будинок  8,  Карлівського району Полтавської області.

11. Про передачу приміщення котельні ГСКП «НИЖНЬОЛАННІВСЬКЕ».

12. Про покладення обов'язків інспектора праці.

13. Про вхід до складу засновників Об"єднаного трудового архіву Карлівської районної ради Полтавської області.

14. Про уточнення поштової адреси.

15.  Про звільнення з посади голови постійної комісії з питань бюджету , фінансів , соціально-економічного розвитку та управління майном .

16. Про затвердження кандидатури на посаду голови постійної комісії з питань бюджету , фінансів , соціально-економічного розвитку та управління майном .

17-24. Розгляд заяв громадян з питань земельних відносин.

25. Про введення штатної одиниці бухгалтера до штатного розпису відділу освіти , культури, молоді та спорту Ланнівської сільської ради об"єднаної територіальної громади.

26. Уточнення адреси за заявою громадян.

Сільський голова                                               К.О.Удовиченко