Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення сесії Ланнівської сільської ради

Дата: 07.11.2018 10:17

про оприлюднення проекту регуляторного

акту рішення сесії Ланнівської сільської  ради

«Про внесення змін до ставок та пільг із сплати земельного податку»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій, оприлюднюється проект регуляторного акту - рішення сесії Ланнівської сільської ради Карлівського району Полтавської області «Про внесення змін до ставок та пільг із сплати земельного податку».

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств». З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Ланнівської сільської  ради – http://lannivska-gromada.gov.ua, або у приміщенні Ланнівської сільської  ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу (до 03 листопада 2018 року), в письмовій формі на адресу Ланнівської сільської  ради: 39541 вулиця Миру, 9, селище Ланна Карлівського району Полтавської області.