Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Ланнівська об’єднана територіальна громада стала переможцем у конкурсі з подальшою участю  у проекті «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Захід

Дата: 29.08.2018 15:22

Ланнівська обєднана територіальна громада стала переможцем у конкурсі з подальшою участю  у проекті «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України», що спів- фінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польщі і реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) за участі регіональних партнерів в Україні. Проект передбачає розробку Концепції стратегій розвитку для 20 громад ( в тому числі і Ланнівської) у 5 областях України.

29 серпня 2018 року до Ланнівської громади завітали експерти проекту Давід Хоінкс (Фонд Розвитку Локальної Демократії, Польща) та Олег Карий (Національний університет «Львівська політехніка», Україна). Сільський голова Костянтин Удовиченко та заступник голови Олег Сліченко  розповіли гостям про досягнення та проблеми Ланнівської громади, показали навчальні заклади, будинок культури, лікарню, поліцейську станцію.

Експерти проекту висловили впевненість, що Ланнівська громада є спроможною і перспективною, а участь у проекті допоможе втілити у життя усе задумане на благо розвитку територіальної громади.