Полтавська область, Карлівський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с. Куми, с. Коржиха, с. Чалівка, с.Львівське

Розпорядження про скликання позачергової 9 сесії 7 скликання

Дата: 22.06.2018 08:53

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

22 червня 2018 року                                                                          № 10/02-05

Про скликання позачергової дев’ятої сесії

сьомого скликання Ланнівської сільської ради

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із необхідністю термінового вирішення питань життєдіяльності  територіальної громади,

І.  Скликати засідання позачергової дев’ятої   сесії сьомого скликання Ланнівської сільської ради 26 червня 2018  року о 13:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про затвердження ставок зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно по Ланнівській сільській раді.
  2. Про надання згоди на добровільне  приєднання територіальної громади  Верхньоланнівської сільської ради  Карлівського району Полтавської області  до Ланнівської об’єднаної територіальної громади Карлівського району Полтавської області.
  3. Про внесення змін до рішення № 14 позачергової 39 сесії шостого скликання від 30 січня 2014 року.

Сільський голова                                              К.О.Удовиченко