Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

У Ланнівській ОТГ відкрили першу на Полтавщині поліцейську станцію

Дата: 15.06.2018 21:25

У c.Ланна Ланнівської об’єднаної територіальної громади відкрито першу в Полтавській області сучасну поліцейську станцію.

Ірина Балибіна, директор Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування (створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону), зазначила: «Відкриття менше ніж через рік після перших виборів в ОТГ поліцейської станції – чергове свідчення злагодженої роботи місцевих влади та громади для економічного та соціального забезпечення мешканців об’єднаної територіальної громади». Відкриття станції дозволить поліцейським оперативніше працювати та підтримувати порядок на території, де мешкає майже чотири тисячі осіб. Тут постійно чергуватимуть два дільничні офіцери.

«Досить показово, що ця подія відбувається не в райцентрі, а в селі, яке стало центром об’єднаної громади. Поліцейська станція –  це синергія зусиль усіх, хто хоче зробити життя мешканців ОТГ безпечнішим», - наголосив Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

Чимало зусиль для створення поліцейської станції в Ланнівській ОТГ доклав Юрій Тимоха, депутат Полтавської обласної ради, який наголосив: «Це не перший проект, який ми започаткували для більш комфортного життя громадян. Важливий фактор для всіх присутніх – безпека, тому станція створена на благо людей».

В будівлі поліцейській станції створено комфортні умови та належно обладнано службовий кабінет дільничного офіцера, робоче місце уповноваженого ОТГ, дитячу кімнату для роботи з малечею, побутові приміщення та кімнату відпочинку. «Ми відкриваємо сучасну, найкращу поліцейську станцію», - зазначив Андрій Замахін, начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Втілити задум у життя вдалося завдяки плідній праці Юрія Тимохи (депутата Полтавської обласної ради), Олександра Тимохи (керівника місцевого агропромислового підприємства), Костянтина Удовиченка (голови Ланнівської сільради), Петра Світлика (голови Карлівської районної ради), їх колег та активу Ланівської територіальної громади.