Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Сторінка на стадії наповнення

До уваги мешканців громади!

До уваги мешканців громади! Кожного третього вівторка щомісяця з 10 год до 11 год у приміщенні Ланнівської сільської ради здійснюється прийом громадян спеціалістом управління Пенсійного фонду.

11:35 22.05.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ –«ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛИЩЕ ЛАННА , ЛАННІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ,КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ  МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ –«ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛИЩЕ ЛАННА , ЛАННІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ,КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

15:04 04.01.2019