Оголошення

Втрачений заробіток офіційно працевлаштованих громадян за час тимчасової непрацездатності у зв’язку з доглядом за хворою дитиною компенсується за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

14:18:02 26.01.2021

Управління соціального захисту населення Карлівської райдержадміністрації інформує :

Управління соціального захисту населення Карлівської райдержадміністрації з метою інформування населення щодо призначення допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, які є старіші за 80 років та потребують постійного стороннього догляду,  призначення допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року  №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги»

09:29:18 13.08.2020