Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Сторінка на стадії наповнення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ –«ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛИЩЕ ЛАННА , ЛАННІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ,КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ  МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ –«ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛИЩЕ ЛАННА , ЛАННІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ,КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

15:04 04.01.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ «ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛИЩА ЛАННА, СЕЛО КУМИ, ЛАННІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

15:20 28.03.2018