Полтавська область, Карлівський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с. Куми, с. Коржиха, с. Чалівка, с.Львівське

Сторінка на стадії наповнення

Управління соціального захисту населення Карлівської райдержадміністрації інформує :

Управління соціального захисту населення Карлівської райдержадміністрації з метою інформування населення щодо призначення допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, які є старіші за 80 років та потребують постійного стороннього догляду,  призначення допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року  №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги»

09:29:18 13.08.2020

Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради  повідомляє, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) внесені зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс), зокрема, щодо плати за землю з фізичних осіб.

15:39:52 15.07.2020