A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ланнівська сільська громада
Полтавська область, Полтавський район

Оголошення

Зведений перелік типових питань, що надходять від громадян з тимчасово окупованих територій України та внутрішньо переміщених осіб, а також відповіді на них (підготовлено на основі узагальнених даних від міністерств

На виконання листа Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 13.06.2022 № 22/7.3-3131-22 щодо зведеного переліку типових питань , що надходять від громадян з тимчасово окупованих територій України та ВПО , а також відровіді на них Управління інфраструктури та цифрової трансформації підготував КАТАЛОГ .

15:15 22.06.2022

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів

    З‘явилася можливість шерити документів за допомогою застосунку Дія у відділі «Центрі надання адміністративних послуг» назва громади. Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшить ефективність роботи ЦНАПу і скоротить час на обробку та перевірку документів заявників. Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій.

11:20 24.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень