Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Ланнівська ОТГ

Карлівського району Полтавської області

Ланнівська ОТГ Карлівського району Полтавської області має у своєму складі шість населених пунктів: селище Ланна, село Нижня Ланна,село Куми, село Львівське, село Чалівка та село Коржиха Карлівського району Полтавської області.

Загальна площа ОТГ 96,765 кв. км.

В тому числі у межах населених пунктів:

• селище Ланна – 522 га
  • село Нижня Ланна - 378,10 га
  • село Куми – 277 га
  • село Коржиха – 122 га
  • село Чалівка – 75 га
  • село Львівське - 40 га.

Чисельність населення (зареєстрованого) станом на 01.01.2018 року

• Всього 4304 особи
  • селище Ланна – 1903 осіб
  • село Нижня Ланна - 788 осіб
  • село Куми –900 осіб
  • село Коржиха – 287 осіб
  • село Чалівка –209 осіб
  • село Львівське - 217 осіб.

Відстань до районного центру – м. Карлівка автошляхом від с-ща Ланна складає 18 км, від с. Н. Ланна 14 км, від с. Коржиха – 26 км, від с. Куми – 20 км, від с. Львівське – 23 км., від с. Чалівка – 28 км.

Є наявність залізничного сполучення: станції ДП «Південна залізниця»

• до сіл Ланна, Нижня Ланна, Куми, Львівське – станція «Котлярівка» ( проміжна станція між станціями Карлівка та Красноград сполучення Полтава- Лозова);
  • до сіл Коржиха, Чалівка - станція «Коржиха» ( проміжна станція між станціями Карлівка та Красноград сполучення Полтава- Лозова).

Структура земельного фонду:

• Сільськогосподарські землі становлять 8540,8809 га, з них сільськогосподарській угіддя–рілля 7362,674 га.

Промисловість:

• На території ради працює Приватне підприємство «Ланнівський цукровий завод», генеральним директором якого є Тимоха Олександр Федорович (конт. тел. (05346) 99-1-41).

Сільське господарство:

• Приватне підприємство «Ланна- Агро», генеральним директором якого є Тимоха Олександр Федорович (конт. тел. (05346) 99-1-41) ( сфера діяльності – рослинництво і тваринництво);
  • ТОВ «Ланнівська МТС» генеральним директором якого є Тимоха Олександр Федорович (конт. тел. (05346) 99-1-41) ( сфера діяльності - рослинництво).
  • ТОВ «Воля-Лан Агро»

Підприємства торгівлі та послуг:

• На території ради надають послуги приватні підприємці з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, є дві аптеки, працює перукарня.
  • Працюють приватні заклади громадського харчування.

Установи соціальної сфери, освіта, охорона здоров'я, культура:

• У с-щі Ланна працює Ланнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Підвіз учнів до школи з інших сіл здійснюється у межах програми «Шкільний автобус».
  • У селі Нижня Ланна Нижньоланнівський НВК
  • У селі Куми працює дошкільний навчальний заклад «Малятко», який має 4 вікових групи.
  • У селі Нижня Ланна ДНЗ «Сонечко» на базі Нижньоланнівського НВК .
  • У с-щі Ланна працює заклад охорони здоров'я (первинного рівня) Ланнівська АПЗСМ, а також є представництва Карлівської ЦРЛ, а саме: працює за встановленим графіком лаборант та фізкабінет, флюорографія.
  • У с. Нижня Ланна, Львівське та Коржиха працюють ФАПи.
  • Працює Ланнівський та Нижньоланнівський сільський будинок культури.
  • Діючими є сільські бібліотеки в с-щі Ланна та в с.Нижня Ланна.

На території ОТГ Ланнівської сільської ради працює храм Релігійної громади Свято – Олександрівської Української православної церкви в с-щі Ланна.

Ланнівська ОТГ Карлівського району Полтавської області має  у складі наступні населені пункти Карлівського району: с-ще Ланна, с. Нижня Ланна, село Куми, села Коржиха, Львівське, Чалівка.

Органом місцевого самоврядування Ланнівської територіальної громади є виконавчий комітет Ланнівської сільської ради Карлівського району Полтавської області.

Власником комунального майна  є Ланнівська об"єднана територіальна громада в особі  виконавчого комітету Ланнівської сільської ради