Карлівська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області інформує :

Закон № 1072: прощення фінансових санкцій

Закон № 1072: прощення фінансових санкцій Законом України від 04.12 2020 № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на територіі України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» доповнено підрозділ 10 розділу XX «Перехідні положения» Кодексу новими пунктами, через які законодавець передбачив одразу декілька механізмів врегулювання податкового боргу , залежно від його суми та категорії платників податків - боржників, зокрема, прощения фінансових санкцій за умови прискореної сплати основной суми податкового боргу платникам податків фізичним i юридичним особам окремих категорій (пункт 2 (прим. 3) підрозділу 10 розділу XX Кодексу).

09:08:03 10.02.2021